HOKEJA SLIDAS

HOKEJA SLIDAS

Refine & sort
Iepirkties pēc
Filtrs:
Filtrs
Noņemt visu
Apstiprināt

Filter:

Produkti 1-12 no 112

Lapa
string(4) "-100" string(7) "100-200" string(7) "200-300" string(7) "300-400" string(7) "400-500" string(7) "500-600" string(4) "600-"

Filter:

Produkti 1-12 no 112

Lapa
string(4) "-100" string(7) "100-200" string(7) "200-300" string(7) "300-400" string(7) "400-500" string(7) "500-600" string(4) "600-"

Hokeja Pasaule mājas lapā atrast īstās hokeja slidas ir ātri un vienkārši mūsu. Interneta veikalā par pieņemamām cenām piedāvājam hokeja slidu izvēli, kas pielīdzināma slidu piedāvājumam hokeja veikalos ASV.

Plaša vadošo ražotāju hokeja slidu izvēle:

Plašs modeļu piedāvājums dažādām vecuma grupām un spēlētāju meistarības līmeņiem.

BauerNexus, Vapor un Supreme

CCMJetspeed, Tacks un Ribcor

Reebok

Izvēloties hokeja slidas, obligāti būtu jāpievērš uzmanība šādām lielām:

Hokeja slidu cenu atšķirība.

Lai arī varētu šķist, ka visas slidas izskatās vienādi, tomēr Jums vispirms būtu jāizlemj, kādas slidas Jums ir nepieciešamas – iesācēja, vidēja līmeņa vai profesionāla hokeja spēlēšanai.

Iesācēju slidas:

Iesācēji var izvēlēties slidas, kas maksā ap 100 euro, jo tādas slidas būs pietiekami piemērotas brīvā laika slidošanai, bet nebūtu ieteicamas profesionālākam hokeja spēlētājam, jo zemāka cena nozīmē arī ierobežotāku kustību un mazāku aizsardzību.

Vidēja līmeņa hokejistiem:

Būtu jāizvēlas slidas ap 150 - 300 euro, tās būs ideālas iesācējam, kas slido 3 – 4 reizes nedēļā. Tas, cik ilgi šādas slidas kalpos, ir ļoti atkarīgs no slidu ražotāja. Mēs ieteiktu izvēlēties slidas no pasaulē populārāko slidu Bauer vai CCM ražotāju sortimenta.

Profesionālajiem hokejistiem:

Slidas cenā 300 – 600 eur noteikti būtu ideālas arī iesācējiem, bet vairāk paredzētas profesionāļiem, šādas slidas parasti ir stingrākas, vieglākas, ar lielāku drošību un piemērotas lielākai slodzei, tāpēc īpaši piemērotas hokeja spēlētājiem, kas uz ledus pavada gandrīz katru dienu un pat divas reizes dienā.

Hokeja slidu platums:

Vienkāršie un lētākie modeļi tiek apzīmēti ar burtu R – kas nozīmē standarta platums. Sarežģītākie un dārgākie modeļi mēdz būt dažādu platumu, tādā gadījumā standarta platumu apzīmē ar burtu D, bet platāku slidu apzīmē ar burtiem EE. Vienkāršākais veids, kā noteikt, kāda platuma slidas Jums vajadzīgas, ir sekot vienkāršam padomam. Ja jums liekas, ka nēsājot ielas apavus, jums nav nekādu problēmu ar apavu platumu, tad varat izvēlēties D platumu, bet, ja ielas apavi mēdz šķist pa šauru, tad būtu jāizvēlas slidas ar platumu EE.

Lai slidas kalpotu ilgi un labi, par tām noteikti ir jārūpējas. Pēc katras sporta nodarbības tām vajadzētu izņemt iekšpēdiņas un izžāvēt. Tāpat slidas ir regulāri jāasina, lai slidojot kājas neizliektos neasu slidu dēļ. Ja slidu asmenis ir uzsists, un ir vajadzīga minimāla pieslīpēšana, droši var apskatīt mūsu piedāvātos roku asināmos akmeņus.

Hokeja Pasaule piedāvā milzīgu hokeja slidu izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem. Visām vecuma grupām un spēlētāja spēles līmeņiem no pasaulē lielākajiem hokeja inventāra ražotājiem Bauer, Warrior, CCM, Easton, Reebok.

Izvēlieties hokeja preces tikai pie oficiālā izplatītāja. Mēs garantējam zemākās cenas un jaunākos modeļus!

Ieskaties arī plašajā hokeja slidu aksesuāru klāstā, kur plašā sortimentā atradīsiet slidu šņores, asmeņus un slidu somas.