Ķiveres ar Resti

Ķiveres ar Resti

Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

No drošības viedokļa hokeja ķivere ir viena no būtiskākajām hokeja inventāra sastāvdaļām. Pat spēlējot šķietami vienkāršo āra hokeju, mēs iesakām jums lietot ķiveri, lai laukuma bortā, ripu, nūju vai spēlētāju sadursmē negūtu galvas traumu.

Izvēloties ķiveri, noteikti liela uzmanība ir jāpieverš ķiveres izmēra atbilstībai galvas apkārtmēram, kā arī vispārējam galvas komfortam tajā. Iegādājoties ķiveri bērnam, vajadzētu tomēr pirkt izmēru, kas dotajā brīdi bērnam der. Neatbilstoša izmēra ķivere noteikti nevar pilnvērtīgi aizsargāt bērna galvu.

Piedāvājam dažādas ķiveres un to piederumus – aizsargstikli, restes, skrūves, pretaizsvīšanas aeresoli un daudz kas cits. Pie mums vienmēr varat atrast jaunāko modeļu ķiveres. Bērniem un pieaugušajiem piedāvājam arī ķiveres ar aizsargresti četrās dažādās krasās – baltā, melnā, sarkanā un zilā. Tāpat ir iespējams savai komandai pasūtīt individuālas krāsas ķiveres.

Izvēlieties hokeja preces tikai pie officiālā izplatītāja. Mēs garantējam zemākās cenas un jaunākos modeļus! Mēs iesakām apskatīt arī mūsu hokeja aizsardzības ekipējumu, piemēram, hokeja cimdus, plecsargus un kājsargus, kā arī hokeja apģērbu un hokeja piederumu inventāru hokeja spēlētājiem visām vecuma grupām un prasmju līmeņiem.