Slidas Bērniem

Slidas Bērniem

Slidas Bērniem
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Interneta veikals Hokejapasaule.lv ir sarūpējis plašu un daudzveidīgu hokeja slidu piedāvājumu arī pašiem mazākajiem hokejistiem, neatkarīgi, vai uz ledus tiek sperti pirmie soļi, vai arī Jūsu atvase jau ir sasniegusi profesionālu slidošanas līmeni. Pie mums varat iegādāties pasaulē atzīto zīmolu Bauer un CCM pieaugušo, jauniešu un bērnu slidas.

Kas jāņem vērā, izvēloties hokeja slidas bērniem?

• Uzbūves kvalitāte. Iegādājoties slidas bērniem, vēlamies, lai tās būtu izturīgas un neizjuktu jau pēc dažiem braucieniem. Turklāt slidas kvalitāte tiešā veidā ietekmē arī drošību, pasargājot pēdu un kāju no traumām. Materiāliem jābūt pietiekami izturīgiem un stingriem, lai fiksētu kāju pareizā pozīcijā slidošanas laikā. Augstāka līmeņa bērnu slidas izgatavotas no labākiem materiāliem, kas nodrošina arī ilgāku kalpošanu un izturību.

• Izmērs un mērījumi. Pērkot slidas internetā, īpaši svarīgi ir veikt pēc iespējas precīzākus mērījumus, lai izvēlētos pareizā izmēra hokeja slidas bērniem. Slidas izmērs ietekmē ne tikai komfortu, bet arī drošību un spēju strauji manevrēt uz ledus. Izpētiet izmēru tabulu, pirms iegādājaties hokeja slidas bērniem, jauniešiem vai pieaugušajiem.

• Pielāgojamība. Potītes atbalstam slidošanas laikā ir milzīga loma, jo tieši hokeja spēlētāji tās nereti traumē. Izvēloties bērnu slidas hokejam, jāpievērš uzmanība, vai tām ir regulējams un pielāgojams zābaks, tajā skaitā, potītes sargi. Šāda funkcija ļaus ne tikai parūpēties par drošu slidošanu, bet arī augstāku komforta līmeni. Dārgāki slidu modeļi ir papildināti ar dažādiem uzlabojumiem, lai nodrošinātu patīkamāku slidošanu.

• Cena. Interneta veikalā Hokejapasaule.lv pieejamas slidas bērniem dažādās cenu kategorijās. Lētākie modeļi maksā zem 100 eiro, un tie būs piemērotāki jauniešiem un bērniem, kas tikko sākuši nodarboties ar hokeju. Savukārt dārgāko modeļu vidū pieejamas bērnu slidas cenā virs 400 eiro. Slidu cenu kategoriju ieteicams izvēlēties, vadoties pēc bērna prasmju līmeņa, proti, ja slidošanu plānots veikt dažas reizes mēnesī vai hobija līmenī, pietiks arī ar lētāku slidu pāri. Savukārt profesionāliem slidotājiem svarīga būs katra detaļa un augsta slidu kvalitāte, kas attiecīgi arī ierindojas augstākas cenas kategorijā.

Kopumā, iegādājoties slidas bērniem, raugieties, lai tās būtu izturīgas, vieglas, neuzsūc mitrumu, nodrošina pietiekamu aizsardzību pēdai un kājai, stabilas un pietiekami stingras.