ĶIVERES

ĶIVERES

Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

No drošības viedokļa, tieši hokeja ķivere ir būtiskākā hokeja inventāra sastāvdaļām. Pat spēlējot šķietami vienkāršo āra hokeju, mēs iesakām jums lietot ķiveri, lai sadursmē ar bortu, ripu, nūju vai citu spēlētāju negūtu galvas traumu.

Mūsdienās ražotāji nepārtraukti pēta un testē ķiveru materiālus un strādā pie to tehniskajiem uzlabojumiem, veicot neskaitāmus triecienu testus visdažādākajos apstākļos. Ķiveru polsterējums tiek ražots, izmantojot dažādu putu struktūras un slāņus, kas tiek savienoti tā, lai maksimāli samazinātu galvas traumas iespējamību trieciena gadījumā. Dažādu sporta veidu ķiveru izgatavotāji regulāri sadarbojas, lai uzlabotu savu izstrādājumu drošības rādītājus.

Izvēloties ķiveri, noteikti liela uzmanība ir jāpievērš ķiveres izmēram, kā arī vispārējam galvas komfortam tajā. Arī iegādājoties ķiveri bērnam, vajadzētu tomēr pirkt izmēru, kas dotajā brīdi bērnam der un nav ne par lielu, ne par mazu. Neatbilstoša izmēra ķivere noteikti nevar pilnvērtīgi aizsargāt bērna galvu un pat radīt traumu.

Vissvarīgākais parametrs, izvēloties hokeja ķiveri, ir galvas apkārtmērs.

Ja galvas apkārtmērs svārstās starp diviem izmēriem ar pāris milimetru starpību, labāk ņemt lielāko izmēru, jo noteikti nepareiza izvēle būs ķivere, kas spēlējot spiež.

Tomēr izvēlēties ķiveri bērnam, to nevajadzētu pirkt lielāku un gaidīt, kad bērnam pieaugot ķivere derēs ideāli. Ķivere nedrīkst šūpoties no viena sāna uz otru, jo tad tā nepildīs savu funkciju.

Pēc lietošanas iesakām ķiveri regulāri izskalot, kā arī ik pa laikam izmazgāt ar mīkstu sūkli. Tas nepieciešams, jo galva fiziskas slodzes gadījumā intensīvi svīst un arī ķiveres polsterējums pats par sevi ir sviedrējošs. Drošības nolūkā ik pa laikam ir jāpārbauda, vai ķiveres skrūves un siksniņas kniedes nav sarūsējušas, nolietojušās, atskrūvējušās. Atcerieties - regulāri pārbaudiet un rūpējieties par ķiveres tehnisko stāvokli!

Hokeja Pasaule piedāvā milzīgu hokeja ķiveru izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem, visiem vecumiem un spēlētāja spēles līmeņiem no pasauē lielākajiem hokeja inventāra ražotājiem Bauer, Warrior, CCM.

Piedāvājam dažādas ķiveres un to piederumus – aizsargstikli, restes, skrūves, pretaizsvīšanas airesoli un daudz kas cits. Pie mums vienmēr varat atrast jaunāko modeļu ķiveres. Bērniem un pieaugušajiem piedāvājam arī ķiveres ar aizsargresti četrās dažādās krasās – baltā, melnā, sarkanā un zilā. Tāpat ir iespējams savai komandai pasūtīt individuālas krāsas ķiveres.

Izvēlieties hokeja preces tikai pie oficiālā izplatītāja. Mēs garantējam jaunākos modeļus un zemākās cenas!

Iesakām apskatīt arī pārējo mūsu hokeja aizsardzības ekipējumu cimdus, plecsargus un kājsargus, kā arī hokeja apģērbu un hokeja piederumus hokeja spēlētājiem visām vecuma grupām un prasmju līmeņiem.