Asmeņi Un Plastmasas

Asmeņi Un Plastmasas

Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Hokeja slidas ir veidotas no trijām daļām: slidas zābaks, plastmasas slidas asmens turētājs un slidas asmenis. Slidas plastmasa ar zābaku ir savienota ar kniedēm, bet slidas asmenis savienots ar plastmasu ar skrūvēm vai ar īpašu slīdēšanas mehanismu, kas notur asmeni slidas plastmasā bez skrūvēm. Ar laiku slidas plasmasa un asmenis var nolietoties vai salūzt, bet ja jūsu slidas zābaks vēl ir labā stāvoklī tos nomainīt būs krietni lētāk nekā iegādāties jaunas slidas.

Slidas asmens nomaiņa ir pavisam vienkāršs process. Ir daži slidu modeļi ar asmens plastmasu turētājiem kurus diemžēl nomainīt nav paredzēts. Bet, ja slidu asmens ir noņemams, tas būs vai nu nostiprināts ar skrūvi vai ar ieslidināšanas mehānismu, kas tur asmeni bez skrūvēm. Asmeni vienārši noņem no plastmasas, ievietojam jauno un nofiksējot to atbilstoši paredzētajam mehānismam.

Slidu asmens plasmasas turētāju nav tik vienkārši nomainīt, jo tas stiprinas ar kniedēm. Plastmasas noņemšanai ir vajadzīgi speciāli instrumenti, piemēram, var būt jāizmanto urbis jaunu caurumu veidošanai, tāpēc labāk iesakām doties uz tuvāko ledus halli un uzticēt to profesionālim.

Ieskaties arī plašajā hokeja slidu aksesuāru klāstā, kur plašā sortimentā atradīsiet slidu uzlikas, pēdiņas, asmeņus, zeķes kā arī slidu somas.

Mēs iesakām apskatīt arī mūsu hokeja aizsardzības ekipējumu, piemēram, hokeja cimdus, plecsargus un kājsargus, kā arī hokeja apģērbu un hokeja piederumu inventāru hokeja spēlētājiem visām vecuma grupām un prasmju līmeņiem.