BIKSES

BIKSES

Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Pieredzējuši hokeja spēlētāji zina, cik svarīgas hokeja bikses ir drošībai un komfortam. Jaunajiem hokeja spēlētājiem tas var nebūt pilnībā saprotams. Hokeja bikses un hokeja aizsargi nodrošina aizsardzību jūsu gurniem, augšstilbiem un muguras lejasdaļai. Šīs ķermeņa daļas nonāk saskarsmē ar ripu un citiem spēlētājiem, laukuma bortiem un ledu. Nedomājiet, ka hokeja bikses ir tikai bikses. Palielinoties cenai, jūs iegūstat papildus aizsardzību un funkciju uzlabojumus.

Meklējot hokeja bikses gan pieaugušam, gan bērnam, vajadzētu meklēt hokeja bikses ar tādām funkcijām kā regulējama josta jostasvietai, augšstilbu rāvējslēdzējs un ar uzlabots polsterējums nieru un mugurkaula apakšējās daļas aizsardzībai. Izvēloties hokeja bikses, ne vienmēr tikai dārgāks nozīmē labāks, būtiska ir funkcija. Profesionāli hokeja spēlētāji bieži uz laukuma dodas ar vidēja līmeņa biksēm, jo tās dod lielāku kustības brīvību. Bet izvēloties lielāku kustības brīvību, jārēķinās ar mazāku aizsardzības funkciju.

Iegādājoties hokeja spēlētāja bikses, noteikti jāreķinās, ka būs nepieciešami pāris treniņi, lai Jūs pierastu pie jaunajām biksēm. Hokeja bikses nedrīkstētu būt par lielu vai par mazu.

Hokeja bikses pieaugušajiem:

Ja esat pieaudzis spēlētājs, tad noteikti iesakām pirkt sava izmēra hokeja bikses, lai tās nav par lielu vai ar rezervi, jo hokeja biksēm ir tendence izstiepties, un ar laiku tās var kļūt pārāk brīvas.

Hokeja bikses bērniem:

Izvēloties hokeja bikses bērnam, vajadzētu pirkt vismaz vienu izmēru lielākas, lai tās kalpotu, kamēr bērns stiepjās garumā.

Svarīgi!

Bikses ir viena no redzamākajām hokejista inventāra sastāvdaļām, tāpēc tās jāuztur darba kārtībā, un, ja nepieciešams, jāatjauno.

Hokeja Pasaule piedāvā milzīgu hokeja bikšu izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem. Visiem vecumiem un spēlētāja spēles līmeņiem no pasauē lielākajiem hokeja inventāra ražotājiem Bauer, Warrior, CCM, Easton, Reebok.

Izvēlieties hokeja preces tikai pie oficiālā izplatītāja. Mēs garantējam zemākās cenas un jaunākos modeļus!

Mēs iesakām apskatīt arī mūsu hokeja aizsardzības ekipējumu, piemēram, hokeja cimdus, plecsargus un kājsargus, kā arī hokeja apģērbu un hokeja piederumu klāstu hokeja spēlētājiem visām vecuma grupām un prasmju līmeņiem.