Garantija un atteikums

PREČU ATGRIEŠANA INTERNETVEIKALĀ

Uz kādu adresi jāsūta prece, ko vēlos atgriezt?

Ja vēlaties atteikties no interneta veikalā iegādātās preces, Jums jāsūta preci atpakaļ uz HOKEJA PASAULE: Ventspils iela 50 , Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002

 Cik ilgā laikā var atgriezt preci?

Preci iespējams atgriezt 30 kalendāro dienu laikā no pirkšanas brīža.

Kā nosūtīt preci, ko vēlos atgriezt?

Uzmanīgi iesaiņojiet preci no jauna, pievienojot sūtījumam oriģinālo pavadzīmi.
Jūs varat atgriezt preci, izmantojot jebkuru Jūsu izvēlētu pārvadātāju. Mēs iesakām izmantot piegādes pakalpojumus, kas nodrošina paku izsekošanu, lai nodrošinātu Jūsu pakas drošu nonākšanu mūsu noliktavā.
Nauda par atgriezto preci tiks pārskaitīta uz Jūsu bankas kontu, no kura tika veikts maksājums, 5 (piecu) darba dienu laikā pēc preces atgriešanas.

Preču atgriešanas gadījumā piegādes maksa netiek atmaksāta vai atlīdzināta!

Ja Jūs vēlāties izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:

-Pārbaudiet, bet nelietojiet preci;
-Saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju.

 

Vai ir iespējama atgrieztās preces tieša apmaiņa?

Diemžēl atgrieztās preces tieša apmaiņa nav iespējama. Apmainīt preci var to atgriežot e-veikalam un pasūtot vietā attiecīgi pareizo preci.

 

Vai interneta veikalā iegādātās preces var atgriezt vai apmainīt uz vietas Hokeja Pasaules veikalos?

Nē, interneta veikalā iegādātās preces var atgriezt tikai nogādājot tās uz Hokeja Pasaule :Ventspils iela 50 , Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002 atvedot tās pašam vai izmantojot kurjerdienestu.
Tāpat mazāka izmēra precēm var izmantot OMNIVAS, DPD vai VENIPAK pakomātus, norādot T/C Spice Lielirbes iela 29, Rīga, LV-1046 un telefonu nr. (+371) 28 3939 89

 

TIESĪBAS

Attiecībā uz Jūsu personas datu pārvaldību Jums ir visas tiesības:

  • Tiesības saņemt informāciju par personas datu pārvaldību - šajā Privātuma politikā ir vispārīga informācija par to, kā Hokeja Pasaule pārvalda personas datus un kādi dati tiek apstrādāti: plašāku informāciju var saņemt, sazinoties ar Hokeja Pasauli
  • Tiesības piekļūt savu personas datiem saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem: Tiesības atjaunināt un labot datus - Jums ir iespēja jebkurā brīdī lūgt atjaunināt Jūsu datus un izlabot kļūdainus datus. Personas datus var atjaunināt, iesniedzot attiecīgu lūgumu Hokeja Pasaulē 
  • Tiesības izteikt iebildumus - Jums ir tiesības iebilst pret Jūsu personas datu pārvaldību no Hokeja Pasaule puses, ja personas dati tiek pārvaldīti, ņemot vērā Hokeja Pasaule leģitīmās intereses;
  • Tiesības ierobežot datu pārvaldību - Jums ir iespēja lūgt Hokeja Pasauli ierobežot Jūsu personas datu pārvaldību
  • Tiesības panākt personas datu dzēšanu - Jums ir tiesības lūgt Hokeja Pasauli dzēst Jūsu personas datus
  • Tiesības atsaukt personu datu apstrādes piekrišanu - ja Jūsu personas datu pārvaldību pamato Jūsu piekrišana, Jūs jebkurā laikā varat to atsaukt un Hokeja Pasaule pārtrauks Jūsu personas datu pārvaldību.
  • Tiesības pārsūtīt datus - Jums ir tiesības saņemt Hokeja Pasaule iesniegtos personas datus, kas ir iesniegti Hokeja Pasaulē, rakstiski vai vispārīgi pieņemtā elektroniskā formātā un, ja tas ir tehniski iespējams, Jūs varat lūgt Hokeja Pasauli pārsūtīt šos datus trešās personas pakalpojumu sniedzējam
  • Tiesības iesniegt sūdzību vai prasību Datus valsts inspekcijā - Elijas ielā 17, Rīgā, LV-1050, Latvija, [email protected], T. +371 67223131. Lai izmantotu šīs privilēģijas, lūdzam sazināties ar Hokeja Pasauli, izmantojot sadaļas „Kontaktu informācija” sniegto informāciju. Dažos gadījumos, kad nepieciešama papildu piekļuve vai datu apstrāde, Hokeja Pasaule var lūgt Jums iesniegt pieprasījumu elektroniski parakstītā dokumentā, lai varētu pietiekami identificēt personu, kas iesniedza pieprasījumu. Hokeja Pasaule cenšas atbildēt uz jebkuru pieprasījumu pēc iespējas ātrāk, tomēr atbildes sniegšana uz pieprasījumiem un jautājumiem var prasīt līdz pat 30 dienām. 

 

PAMATPRASĪBAS

1.1 Šie nosacījumi un noteikumi ir vienošanāš starp Jums ("Pircējs", "Jūs") un  SIA "Hokeja Pasaule" (pārdevējs) (Biroja / Faktiskā adrese:Ventspils iela 50 , Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002 Tālrunis: (+371) 6722 6100 , E-pasts: [email protected] , Reģ.Nr.: 40103087159 , PVN reģ.Nr.: LV40103087159)

("Hokeja Pasaule", "mēs"; kopā - "Puses", atsevišķi - "Puse") par servisa izmantošanu https://hokejapasaule.lv ("Mājaslapa") Jūsu pasūtījumu veikšanai.

1.2 Izdarot pasūtījumu Mājaslapā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar šiem nosacījumiem un noteikumiem, kā arī ar Hokeja Pasaule Privātuma politiku, kas pieejama šeit: https://hokejapasaule.lv/konfidencialitates-politika ("Privātuma politika un sīkdatnes"), un piekrīt, ka šie dokumenti ir saistoši Pircējam.

1.3 Ja kādi starp Pusēm noteikti nosacījumi var tikt iztulkoti kā savstarpēji pretrunīgi, Puses ievēro šādu prioritātes kārtību nosacījumu normu interpretācijā un piemērošanā: (i) Īpašie nosacījumi (ja tādi ir); (ii) Privātuma politika; (iii) Noteikumi un nosacījumi. Lai novērstu neskaidrības, prioritāti izmanto priekšēji minētie noteikumi un nosacījumi (piemēram, īpašie noteikumi ir prioritārāki salīdzinājumā ar Noteikumiem un nosacījumiem).

1.4 Noteikumi un nosacījumi nedrīkst pretrunāt attiecīgajiem Latvijas Republikas tiesību aktiem un nepieciešamības gadījumā tie tiek papildināti ar attiecīgajiem tiesību aktiem (strīdu vai trūkstošas informācijas gadījumā).

1.5 Preču nopirkšana no Hokeja Pasaule ir paredzēta tikai personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu. Ja Pircējs vēl nav sasniegis 18 gadu vecumu vai ir nepilngadīgs Pircēja dzīvesvietas valstī, Pircējam ir aizliegts pasūtīt preces. Veicot pasūtījumu Mājaslapā, Pircējs apliecina, ka vai nu Pircējs ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu, vai arī Pircēja vecāki vai likumīgais aizbildnis, kuri ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu un akceptējuši šos noteikumus un nosacījumus Pircēja vārdā.

1.6 Hokeja Pasaule patur tiesības vienpusēji grozīt šos noteikumus un nosacījumus, kā arī preču cenas, lai nodrošinātu efektīvu komercdarbību,  turpmāku attīstību un preču sortimenta paplašināšanu vai reorganizāciju. Grozījumi un papildinājumi Noteikumos un nosacījumos un preču cenās stājas spēkā no brīža, kad tie tiek publicēti Mājaslapā. Ja Pircējs ir izdarījis pasūtījumu pirms Noteikumu un nosacījumu grozījumu spēkā stāšanās, pasūtījumam tiek piemēroti noteikumi un nosacījumi, kas bija spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī, ja tikai likums vai šie Noteikumi un nosacījumi nenosaka citādi.

 

SVARĪGI!

Hokeja nūjai ir jāsatur visas ražotāja identifikācijas uzlīmes, pretējā gadījumā, nevarēsim identificēt Jūsu pirkumu.

 

Sīkāku informāciju par preču atgriešanu jautājiet, zvanot pa telefonu (+371) 28 3939 89