Klientu / Dāvanu kartes

Pirms dalības pieteikšanas Hokeja Pasaule Klienta kartes programmā un Hokeja Pasaule Klienta kartes lietošanas uzsākšanas, lūdzam rūpīgi iepazīties ar Hokeja Pasaule Klienta kartes lietošanas noteikumiem.

HokejaPasaules Klienta kartes programma (turpmāk – Programma) ir izveidota ar mērķi nodrošināt klientiem, kuri ir apstiprinājuši savu dalību HokejaPasaules klienta kartes programmā un iesnieguši aizpildītu pieteikuma anketu, nodrošināt HokejaPasaules Klientu kartes programmas priekšrocības:

- Izmantojiet Jums piešķirto pastāvīgo atlaidi 5% apmērā. Pēc pievienošanās Programmai, Jūs saņemiet patstāvīgu atlaidi 5% apmērā jau ar pirmo pirkumu visos Hokeja Pasaule veikalos.

- Nopelniet bonusus ar katru pirkumu un izmantojiet tos nākamajiem pirkumiem. Pēc pievienošanās Programmai un pirmā pirkuma veikšanas, Jūs pelniet bonusu punktus 5% apmērā no katra pirkuma vērtības. Piemēram, Jūs iegādājieties hokeja slidas par 100 EUR, tad Jūsu personīgajā bonusu punktu kontā tiek ieskaitīti 5 EUR, kurus varēsiet izmantot savos turpmākajos pirkumos jau nākamajā dienā.

- Izmantojiet uzkrātos bonusu punktus apmaksājot daļu pirkuma summas jebkurā no Hokeja Pasaule veikaliem. Izmantojiet uzkrātos bonusus punktus veicot jebkuru nākamo pirkumu 360 dienu laikā no pēdējā pirkuma veikšanas un izmantojot uzkrātos bonusu punktus pirkuma apmaksai līdz 50% apmēram. Piemēram, Jūsu uzkrātie bonusi ir 100 EUR un Jūs vēlaties iegādāties hokeja nūju par 100 EUR, tad izmantojot bonusa punktus Jūs par pirkumu iztērēsiet tikai 45 EUR, izmantojot patstāvīgo 5% atlaidi un 50 bonusa punktus.

- Izmantojiet speciālu HokejaPasaules kartes īpašnieka priekšrocību – papildus iespēju uzkrāt bonusu punktus 2% apmērā par iegādātajām akcijas un nocenotajām precēm. Hokeja pasaules veikalos spēkā esošās atlaides nesummējas, tomēr novērtējot Klientu lojalitāti mēs piedāvājam papildus 2% bonusa punktu uzkrāšanas iespēju HokejaPasaules kartes īpašniekiem arī iegādājoties akcijas un nocenotās preces.

- Esiet pirmais informēts par limitētiem piedāvājumiem, jaunām precēm, īpašām akcijām, loterijām un citiem izdevīgiem piedāvājumiem no Hokeja Pasaules.