HOKEJA SOMAS

HOKEJA SOMAS

HOKEJA SOMAS
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Viena no pirmajām lietām, kuru vajadzētu izdarīt, ja Jūsu atvase vai Jūs paši plānojat nodarboties ar hokeju, vai to jau dara, ir atbilstošas hokeja somas iegāde. Mūsdienās ražotāji piedāvā plašu somu klāstu hokeja aprīkojuma uzglabāšanai un pārnēsāšanai uz spēlēm un treniņiem. Hokejapasaule.lv apkopojusi labākos Bauer, CCM un Warrior modeļus, no kuriem Jūs varat ērti atrast tieši sev piemērotāko. Lai atvieglotu izvēli, esam sagatavojuši īsu ceļvedi ar svarīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā, pērkot hokeja somu.

  • Somas izmantošana

Viena no pirmajām lietām, kas jāpārdomā, pērkot hokeja somu, ir ekipējums, kas tajā atradīsies. Gan tā lielums, gan daudzums ietekmēs nepieciešamās somas izmēru, dizainu un citus faktorus. Un, protams, svarīga ir arī persona, kas ikdienā šo sporta somu lietos. Ja soma nepieciešama bērnam, padomājiet, vai viņš būs pietiekami spēcīgs, lai pats pārnēsātu aprīkojumu uz pleca vai muguras. Bērniem un jauniešiem, kā arī, protams, pieaugušajiem var noderēt hokeja somas uz riteņiem, kas atvieglo ekipējuma pārvietošanu, lai tas visu laiku nebūtu jānes.

  • Pārskatāmi nodalījumi

Tas, cik daudz un kādi nodalījumi somā hokeja inventāram Jums nepieciešami, atkarīgi no pielietošanas. Piemēram, pēc vēla vakara treniņa vai spēles, Jūs, iespējams, gribēsiet salikt visas mantas vienā somā, lai ātrāk dotos mājās, tāpēc daudzi nodalījumi nav nepieciešami. Savukārt, ja bērns vai jaunietis izmantos somu viens pats, vieglāk atrast nepieciešamo inventāru palīdzēs nodalījumi. Vismaz viena vai divas papildu kabatas noder vienmēr, neatkarīgi, vai tā ir klasiskā vai hokeja soma uz riteņiem.

  • Pietiekami izturīga un stingra

Hokejapasaule.lv pieejamo somu modeļi izgatavoti no izturīgiem materiāliem, kuri tik ātri nenodils un nesaplīsīs. Tā kā hokeja soma ikdienā būs jāpārnēsā pa dažādām vietām, noderīgs būs arī ūdensizturīgs materiāls. Stingrs somas pamats atvieglos pārnēsāšanu un arī pasargās ekipējumu no triecieniem.

  • Izmērs

Ja hokeja soma nepieciešama bērnam vai jaunietim, to vēlams izvēlēties, ņemot vērā, ka tuvāko gadu laikā mazais sportists augs, un arī viņa hokeja inventāram vajadzēs vairāk vietas. Savukārt pieaugušo somas hokeja piederumiem jāiegādājas, ņemot vērā piederumu daudzumu un lielumu, lai visu varētu ērti salikt somā, un tās saturs nemētājas no vienas puses uz otru.