Elkoņsargi Pieaugušajiem

Elkoņsargi Pieaugušajiem

Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Elkoņsargi arī pieaugušo hokejā tiek uzskatīti par vienu no svarīgākajām hokeja inventāra sastāvdaļām. Laba aisardzība ne tikai ļaus izvairīties no nepatīkamām traumām, bet arī ļaus spēlēt drošāk un pārliecinātāk.

Hokeja spēles laikā Jūsu elkoņi tiek pakļauti sitieniem. Aizsardzības inventāram atīstoties, arī hokeja elkoņsargi tiek uzlaboti, tāpēc maksimālai aizsardzībai un ērtībai iesakām izmantot iespēju pasargāt elkoņus ar jaunāko modeļu elkoņsargiem. Atīstoties aizsardzības ekipējumam hokeja elkoņsargi ir ķluvuši krietni garāki, ar plašāku aizsardzības funkciju. Labam elkoņsargam būtu jāder tā lai jums tas liktos kā Jūsu rokas uzlabojums, nevis traucējošs papildinājums.

Hokeja Pasaule piedāvā plašu hokeja elkoņsargu izvēli pieaugušajiem no pasaulē vadošajiem hokeja inventāra ražotājiem Bauer, CCM, Reebok un Warrior.

Mēs iesakām apskatīt arī pārējo mūsu hokeja aizsardzības ekipējumu, piemēram, hokeja cimdus, plecsargus un kājsargus, kā arī hokeja apģērbu un hokeja piederumus hokeja spēlētājiem visām vecuma grupām un prasmju līmeņiem.