PIEDERUMI

PIEDERUMI

Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Hokeja aizsardzības ekipējuma klāstā, papildus ķiverei, plecsargam, cimdiem, kājsargiem un elkoņsargiem, ietilpst arī tāds aizsardzības inventārs kā kakla sargs, zobu un roku sargi.

Kakla sargs:

Hokeja spēlētāja kakla sargs tiek izgatavots tā, lai pasargātu spēlētāja kaklu un sprandu no griezumiem, skrāpējumiem un citiem ievainojumiem. Pilnīgu aizsardzību no sitieniem ar nūju vai ripu kakla sargs nenodrošinās, bet tas noteikti samazinās smagāku traumu iespējamību.

Roku sargs:

Roku sargs tiek nēsāts ap spēlētāja plaukstas locītavu, tas tiek izgatavots no mitrumu absorbējošiem materiāliem un ar iestrādātu plasmasas elementu aizsardzībai. Starp hokeja cimdu un elkoņsargu ir neliels tukšums, un aizpildot šo tukšumu ar roku sargu, tas pilnīgu rokas aizsardzību spēles vai treniņa laikā.

Hokeja Pasaule piedāvā milzīgu hokeja aizsardzības ekipējuma aksesuāru izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem. Visām vecuma grupām un visu līmeņu spēlētājiem no pasaulē lielākajiem hokeja inventāra ražotājiem Bauer, Warrior, CCM, Reebok.

Izvēlieties hokeja preces tikai pie oficiālā izplatītāja. Mēs garantējam zemākās cenas un jaunākos modeļus!

Mēs iesakām apskatīt arī mūsu hokeja aizsardzības ekipējumu, piemēram, hokeja cimdus, plecsargus, elkoņsargu un kājsargus, kā arī hokeja apģērbu un hokeja piederumus hokeja spēlētājiem visām vecuma grupām un prasmju līmeņiem.