Hokeja Trenažieri

Hokeja Trenažieri

Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Hokeja trenažieri ir praktisks un efektīvs aprīkojums, kuru sportisti izmanto dažādu prasmju attīstīšanai gan uz ledus laukuma, gan arī ārpus tā. Ar to palīdzību iespējams izpildīt vingrinājumus, kas ļauj uzlabot dažādas tehnikas, kā arī ātrumu, spēku, koordināciju, metienus un arī reakciju.

Interneta veikals Hokejapasaule.lv piedāvā iegādāties vairāku veidu hokeja trenažierus:

  • Piekares sistēmas trenažieris –salīdzinoši vienkārši pārnēsājama un uzstādāma sistēma, kas palīdz attīstīt: spēku, stabilitāti, lokanību, izturību, kā arī trenē dziļo muskulatūru. Treniņā galvenokārt tiek izmantots paša cilvēka svars. Šis trenažieris ļauj veikt vairāk nekā 300 vingrinājumu;
  • Papildu svars nūjai – šis hokeja trenažieris palīdz attīstīt spēku, izturību un nūjas tehniku, palielinot izmantotās nūjas svaru;
  • Hokeja treniņu virsma – palīdz attīstīt manevrēšanas spējas, precizitāti, reakciju un ātrumu;
  • Mērķis – šis trenažieris paredzēts precizitātes attīstīšanai;
  • Metienu virsma – hokeja trenažieris metienu prasmes un spēka attīstīšanai.

Dažādi ražotāji

Interneta veikalā Hokejapasaule.lv iespējams iegādāties trenažierus hokejistiem no vairākiem pasaulē pazīstamiem ražotājiem – AR Sports, Bauer, Blue Sports, CCM, Hockey Revolution un SL. Lai vienkāršāk izvēlētos nepieciešamo trenažieri, iesakām izmantot lapas augšpusē izvietotos filtrus.

Cenas plašā diapazonā

Viens no svarīgākajiem faktoriem, kuru daudzi pircēji ņem vērā, ir preces cena. Hokejapasaule.lv esošie hokeja trenažieri pieejami cenā, sākot no 17 eiro, līdz pat 112 eiro. Trenažieru cena atkarīga no to veida, ražotāja, materiāla, dizaina un izmantotajiem materiāliem.

Izvēloties hokeja trenažieri izmantošanai mājas apstākļos vai citur, ir jāpadomā par to, vai pieejama pietiekami liela platība vingrinājumu veikšanai, vai ir atbilstošs pamats, uz kura stiprināt trenažieri, piemēram, piekares trenažieru sistēmu. Tāpat ne mazāk svarīgi ir rūpīgi izlasīt lietošanas instrukciju, lai preces izmantošana tiktu veikta pareizi un droši.

Tāpat arī iesakām konsultēties ar profesionālu treneri, pirms iegādājaties trenažieri savu prasmju un spēka attīstīšanai hokejā. Atbilstoši izvēlēts un izmantots trenažieris īsā laikā var palīdzēt Jums sasniegt daudz labākus rezultātus sportā.

Lai iepirkšanās pie mums būtu vēl patīkamāka, pirkumiem virs 60 eiro nodrošinām bezmaksas piegādi Latvijā, Igaunijā un Lietuvā!