Vārti

Vārti

Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Došanās uz hokeja treniņiem ledus hallē, bez šaubām, ir neatņemama ikviena hokejista ikdienas daļa. Taču ar to viss nebeidzas. Lai kļūtu par profesionāli, trenēties nepieciešams arī mājās, un tas nozīmē, ka Jums var noderēt pašiem savs hokeja laukums ar vārtiem. Lai izvēlētos savām vajadzībām un iespējām atbilstošus vārtus, iesakām ielūkoties interneta veikala Hokejapasaule.lv piedāvājumā.

  • Pasaulē atzīti zīmoli

Neatkarīgi, vai Jūsu mērķis ir izveidot laukumu profesionāliem hokeja treniņiem, vai arī kopīgai izklaidei ar tuviniekiem vai kaimiņiem, ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvus un modernus vārtus hokejam. Hokejapasaule.lv savā sortimentā iekļāvis preces no pasaulē labākajiem ražotājiem, tajā skaitā, Bauer, Blue Sports, CCM, SL un Warrior. Lai vienkāršāk atlasītu konkrēta zīmola hokeja vārtus, iesakām izmantot lapas augšpusē esošos filtrus, pēc kuriem varēsiet izvēlēties arī vēlamo vārtu krāsu un cenu.

  • Dažādi izmēri

Standarta hokeja vārti parasti tiek izmantoti treniņos un spēlēs uz lielajiem laukumiem, kuru platība ir aptuveni 30 x 60 m. Tomēr ir saprotams, ka mājas apstākļos tik lielu platību ir grūti atrast, tādēļ arī vārtu izmērs mājas treniņiem ir mazāks. Kā varat redzēt Hokejapasaule.lv piedāvājumā, vārti hokejam pieejami dažādos lielumos, sākot no pavisam maziem, kad der izmantošanai pat uz piemājas dīķa, beidzot ar lieliem vārtiem, kurus izmantot profesionālos treniņos.

  • Krāsas

Klasiskie hokeja vārti pieejami sarkanā un baltā krāsā, taču pie mums varat iegādāties arī modeļus ar zilu un dzeltenu vārtu apmali. Atsevišķi piedāvājam nopirkt arī hokeja vārtu aizsargus.

  • Cena

Meklējot vārtus hokejam, Jūs noteikti būsiet padomājuši par aptuvenu summu, kādu tērēt to iegādei. Hokejapasaule.lv pieejami hokeja vārti cenā, sākot no 24 eiro, līdz pat 190 eiro. Vārtu cenu ietekmē vairāki faktori, tajā skaitā, ražotājs, izmērs, materiāls, kvalitāte un dizains. Ja vēlaties nodarboties ar profesionāliem treniņiem, iesakām izvēlēties augstākas kvalitātes hokeja vārtus. Savukārt tiem, kas vēlas izklaidēties vai spēlēt hokeju hobija līmenī, derēs arī lētākie modeļi.