Ripas

Ripas

Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Hokeja ripas un bumbas pieejamas dažādu izmēru, krāsu, materiālu un svaru. Ir ripas, ko izmanto uz ledus; ir ripas kas domātas asfaltam un zāles skrituļslidu hokejam. Ir ripas un bumbas, kas īpaši ir veidotas tā, lai palīdzētu attīstīt hokeja prasmes treniņos.

Ir oficiālie ripu izmēri, kas paredzētas oficiālajām hokeja spēlēm, bet ir arī mini ripas un ripas, kas ir vieglākas par oficiālajam – tās pārsvarā iesaka mazākajiem hokeja spēlētājiem, lai būtu vieglāk kontrolēt ripu, ļaujot vairāk koncentrēties uz ripas kontroles atīstīšanu.

Skrituļslidu un ledus hokeja ripas ir veidotas līdzīgā platumā un biezumā. Inline ripas ir no plastmasas, bet ledus ripas no gumijas. Roller ripas ir veidotas tā, lai saskare ripai ar zemi būtu mazāka un ripa slīdētu vieglāk. Inline ripas mēdz būt dažādās krāsās, bet pārsvarā oficiālajās inline hokeja spēlēs tiek lietotas melnas vai sarkanas ripas.

Treniņu ripas mēdz būt dažādu smagumu un izmēru, lai varētu attīstīt ripu kontroli, sitienus un piespēles. Smagākas ripas palīdz attīstīt roku muskulatūru, sitienu, lai spēlējot ar oficiālo hokeja ripu, kas ir vieglāka, būtu vieglāk sist un manevrēt ar ripu.

Izvēlieties hokeja preces tikai pie oficiālā izplatītāja. Mēs garantējam zemākās cenas un jaunākos modeļus!

Ieskaties arī plašajā hokeja nūju aksesuāru klāstā, kur plašā sortimentā atradīsiet Izolentas, bumbas, mini nūjas, nūju vasku un nūju somas.

Mēs iesakām apskatīt arī mūsu hokeja aizsardzības ekipējumu, piemēram, hokeja cimdus, plecsargus un kājsargus.