Elkoņsargi Bērniem

Elkoņsargi Bērniem

Elkoņsargi Bērniem
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Hokeja elkoņsargi bērniem tiek uzskatīti par vienu no svarīgākajām hokeja inventāra sastāvdaļām. Elkoņu, roku traumas var būt gana nepatīkamas un ietekmēt spēles prieku.

Hokeja spēles laikā bērnu elkoņi tiek pakļauti potenciāliem sitieniem gan pret laukuma bortiem, gan krītot pret ledu. Aizsardzības inventāram atīstoties, arī hokeja elkoņsargi uzlabojas, tāpēc nevajadzētu pakļauties uz vecajiem, nolietojušajiem elkoņsargiem, ja par pieņemamu cenu iespējams iegādāties jaunāko modeļu elkoņsargus ar pārdomātākām un uzlabotākām aizsardzības funkcijām.

Hokeja Pasaule piedāvā plašu bērnu hokeja elkoņsargus izvēli no vadošajiem pasaules hokeja inventāra ražotājiem Bauer, Warrior un CCM.

Atīstoties aizsardzības ekipējumam, hokeja elkoņsargi ir ķluvuši krietni garāki un aprīkoti ar vairākiem uzlabojumiem. Labam bērna elkoņsargam būtu jāder tā, lai tas liktos kā rokas uzlabojums un nerastu nekādas neērtības.

Iesakām apskatīt arī citu mūsu hokeja aizsardzības ekipējumu, piemēram, hokeja cimdus, plecsargus, kājsargus un hokeja bikses.