KĀJSARGI

KĀJSARGI

Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Hokejā kājsargus varētu uzskatīt par nākamo svarīgāko aizsardzības ekpipējuma sastāvdaļu uzreiz pēc hokeja ķiveres, jo tieši kājas hokejistam ir galvenais dzinējspēks laukumā.

Kājsargu stāvoklim ir jāpievērš īpaša uzmanība. Ja ir saplīsusi kājsarga ceļgala bļodiņa, kājsargs ir nekavējoties jāmaina.

Iegādojoties jaunus kājsargus, būtiski, lai kājsargi nav Jums ne par īsu, ne par garu. Pārāk gari kājsargi, krītot hokeja laukumā, var aizgriezties "nepareizajā virzienā". Savukārt kājsargi, kas ir par īsu, var izrādīties traumatiski, jo nav pilnībā noslēgta potītes daļa. Palielinoties cenai, iegūstam papildu aizsardzību un papildu kājsargu stiprinājumus, kas notur kājsargus savā vietā un neļauj tiem izkustēties.

Pastāv liela varbūtība, ka neaizsargātajā kājas daļā var trāpīt ripa. Kā arī ļoti liela uzmanība japievērš kājsargu nostiprināšanai. Kājsargam jāturas stingri un tieši uz tās kājas daļas, kur tas ir paredzēts, jo kājsarga noslīdēšanas vai aizgriešanās gadījumā, jūs varat iegūt būtiskus sasitumus. Iesakām papildus iegādāties hokeja kājsargu lentas.

Iegādājoties hokeja kājsargus kā bērnam, tā pieaugušajam pievērsiet uzmanību ražošanas gadam un modelim. Ja ir zināms, ka šāds kājsargu modelis ir bijis pārdošanā tirgū jau sen un šobrīd vairs nav pieejams, noteikti izvēlieties citu modeli. Tas ir svarīgi, jo laika gaitā plastmasa var būt zaudējusi savas īpašības.

Hokeja Pasaule piedāvā milzīgu kājsargu izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem. Visām vecumiem un spēlētāja spēles līmeņiem no pasauē lielākajiem hokeja inventāra ražotājiem Bauer, CCM , Warrior, Easton, Reebok.

Izvēlieties hokeja preces tikai pie oficiālā izplatītāja. Mēs garantējam zemākās cenas un jaunākos modeļus!

Mēs iesakām apskatīt arī pārējo mūsu hokeja aizsardzības ekipējumu, piemēram, hokeja cimdus, plecsargus un elkoņsargu, kā arī hokeja apģērbu un hokeja piederumus hokeja spēlētājiem visām vecuma grupām un prasmju līmeņiem.