PLECSARGI

PLECSARGI

Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Plecsargs, krūšu sargs vai sarunvalodā "nagrudņik" – ikdienā var dzirdēt dažādus šī priekšmeta nosaukumus. Sākot spēlēt hokeju, hokejisti bieži pievērš pārāk mazu uzmanību plecu sargiem.

Pastāv uzskats, ka, spēlējot hokeju, plecu daļa tiek pakļauta vismazākajai mehāniskajai ietekmei, bet tā patiesībā nav. Plecsargs ir paredzēts nevis tikai plecu, bet vairāk muguras un krūšu kurvja aizsardzībai. Spēlētāji, pastāvīgi spēlējot hokeju, tiek regulāri pakļauti riskam saņemt ļoti sāpīgus ripas triecienus pa sāniem, krūšu kurvi vai pat muguru. Tā kā plecsargs tiek vilkts uz ķermeņa pašas kustīgākās daļas - muguras un rokām - īpašu uzmanību ir jāpievērš, kā Jūs tajā jūtaties, cik tas Jums ir ērts.

Plecsargs nedrīkst būt ne par lielu, ne par mazu. Ja tas ir par lielu, tad tas var ķerties gar hokeja biksēs un būtiski ierobežot ķermeņa kustības - vidukļa rotāciju, roku un plecu veiklību. Hokeja plecsarga izmēru gan bērniem, gan pieaugušajiem nosaka pēc spēlētāja svara un auguma.

Labs hokeja plecsargs nodrošina pilnu ķermeņa augšdaļas aizsardzību: kakla kaulus, ribas, krūtis, muguru, bicepsus.

Lai jaunais aizsardzības ekipējums derētu un spēlējot hokeju Jūs uz ledus justos labi, aizsardzības ekipējumam ne tikai labi jāizskatās, bet arī jābūt ērtam un labi jāsargā no traumām.

Hokeja Pasaule piedāvā milzīgu hokeja plecsargu izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem. Visa vecuma un līmeņa spēlētājiem pieejami plecsargi no pasaulē lielākajiem hokeja inventāra ražotājiem Bauer, Warrior, CCM, Easton, Reebok.

Izvēlieties hokeja preces tikai pie oficiālā izplatītāja. Mēs garantējam zemākās cenas un jaunākos modeļus!

Mēs iesakām apskatīt arī pārējo mūsu hokeja aizsardzības ekipējumu, piemēram, hokeja cimdus, ķiveres un kājsargus, kā arī hokeja apģērbu un hokeja piederumus hokeja spēlētājiem visām vecuma grupām un prasmju līmeņiem.