Treniņkrekli

Treniņkrekli

Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Katram hokeja spēlētājam treniņkrekli ir neatņemama daļa no ekipējuma, tāpēc šī apģērba izvēlei ir jāpievērš īpaša uzmanība. Tas nedrīkst būt pārāk apspīlēts vai pārāk krītošs – tam brīvi jāiekļauj aizsargaprīkojums (ja to nēsā zem treniņkrekla), neierobežojot kustības. Hokejapasaule.lv piedāvā labāko zīmolu – Bauer un CCM kreklus hokejam gan jauniešiem, gan pieaugušajiem.

Kā izvēlēties atbilstošu hokeja krekla izmēru?

Līdzīgi, kā jebkurš hokeja aprīkojums, arī treniņkrekli ir jāpielāgo nēsātāja vajadzībām. Hokeja krekli nav vienkārši T-krekli vai džemperi ar garām rokām, tie veidoti īpašā piegriezumā, lai apģērbu varētu ērti uzvilkt virsū aizsargiem, vienlaikus netraucējot brīvi kustēties, kas spēles laikā ir īpaši svarīgi.

Lai noteiktu hokeja krekla izmēru, nepieciešams zināt nēsātāja krūškurvja apkārtmēru (kopā ar aizsargiem), mērot zem padusēm, tāpat jāzina arī vēlamais krekla garums, mērot no pleca aizsarga līdz gurniem. Piedurknes garumu mēra no kakla vidusdaļas aizmugurē līdz delnas locītavai. Šeit ieteicams pievērst uzmanību, vai piedurknes vajadzīgas pilna vai ¾ garuma. Kad visi mērījumi veikti, tos nepieciešams salīdzināt ar konkrētā ražotāja izmēru tabulu.

Hokejapasaule.lv piedāvā dažādu izmēru treniņkreklus, tai skaitā, S, M, L, XL, 2XL, A-GC, G, kā arī starpizmērus. Ja nepieciešama palīdzība īstā izmēra izvēlē, lūdzam sazināties ar mūsu internetveikala konsultantiem.

Treniņkreklu modeļi

Aplūkojot Hokejapasaule.lv piedāvājumu, redzēsiet, ka mūsu sortimentā ir dažādi modeļi gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, tai skaitā:

  • Bauer FlexPractice hokeja krekli izgatavoti no 100% poliestera, kas ir viegls un elpojošs materiāls, tādēļ būs lieliski piemērots arī intensīviem treniņiem.
  • Bauer 200 hokeja treniņkrekli veidoti ar elegantu uzšūtu Bauer logo uz pleca, pieejami plašā krāsu sortimentā, turklāt pie mums varat iegādāties modeļus jauniešiem un pieaugušajiem.
  • CCM 5000 krekli hokejam – augstas kvalitātes materiāls un lielisks dizains par labu cenu. Šūts no QLT auduma, kas izceļas ar izturību, tāpat pieejamas arī dažādas krāsas.

Izpētiet mūsu piedāvājumu, un esam pārliecināti, ka noteikti atradīsiet ko tādu, kas atbilst arī Jūsu vajadzībām un vēlmēm!