Naģenes, Keponi

Naģenes, Keponi

Notīrīt
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Tādu aksesuāru kā cepuru nēsāšana nav saistīta tikai ar praktisku nepieciešamību, ko rada silts vai, tieši pretēji, auksts laiks. Tie ir arī stila elementi, kas palīdz cilvēkiem izpaust gaumi un parādīt savu personību. Kepkas jeb keponi vai naģenes ar attiecīgu dizainu atspoguļo arī Jūsu intereses, piemēram, sporta faniem noteikti patiks cepure ar viņu iecienītās komandas logo vai nosaukumu. Interneta veikalā Hokejapsaule.lv piedāvājam iegādāties dažāda tipa sportiskas, stilīgas un kvalitatīvas cepures no pazīstamiem zīmoliem: Adidas, Bauer, CCM, HockeyRevolution, Mission, Reebok, SL, Warrior un 47 Brand.

Cepuru veidi

Katrs no cepuru veidiem izceļas ar atšķirīgām īpašībām:

• Kepons jeb kepka – tās mēdz dēvēt arī par beisbola cepurēm. Veidotas no mīksta materiāla, priekšpusē atrodas plakans vai izliekts nags. Tās iecienītas visā pasaulē ne tikai sportistu un jauniešu, bet arī mūziķu, sporta fanu un citu cilvēku vidū. Kepona pirmsākumi meklējami jau tālajā 1860. gadā, kad pēc dizaina līdzīgas cepures sāka izmantot iesācēju beisbola komanda Ņujorkā. Pakāpeniski tās kļuva arvien populārākas un tagad pazīstamas jau visā pasaulē. Uz cepures uzdrukāts vai uzšūts komandas logo ļauj nēsātāju identificēt kā konkrētas komandas cienītāju. Kepona aizmugurē ir siksniņa vai snapback kniedīšu sistēma, ar kuras palīdzību var pielāgot cepures izmēru nēsātāja vajadzībām.

• Naģene –par naģeni mēdz dēvēt jebkuru cepuri, kurai ir nags. Oriģinālās naģenes sievietēm parasti ir veidotas ar mīkstu galvas daļu un nelielu, cietāka materiāla nagu. Šīs cepures lielākoties tiek nēsātas vēsākās gada sezonās. Taču mūsdienās naģenes internetā tiek raksturotas kā cepures ar nagu, proti, arī keponus jeb kepkas iespējams apzīmēt ar vārdu “naģenes”. Interneta veikalā Hokejapsaule.lv varat iegādāties naģenes vīriešiem, sievietēm, kā arī naģenes bērniem, plašā klāstā, atliek tikai izvēlēties to dizainu, kas Jums šķiet tuvāks – vienkrāsains un neuzkrītošs, vai košs un pamanāms, ar Jūsu iecienītas komandas, zīmola nosaukumu.

Pievērsiet uzmanību arī iespējai konkrētiem modeļiem atlasīt sev piemērotāko naģenes izmēru, lai cepure būtu pielāgota tieši Jūsu galvas lielumam un formai.