Hokeja Ķiveres

Hokeja Ķiveres

Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Hokejs ir viens no tiem sporta veidiem, kurā neiztikt bez apjomīga un daudzveidīga ekipējuma, kurā nozīmīgu vietu ieņem tieši ķivere. Bez tās laukumā atrasties nedrīkst, jo hokejā pastāv salīdzinoši augsts risks gūt traumas un galva ir tā zona, kura īpaši jāsargā. Mūsu interneta veikalā Hokejapasaule.lv pieejamas dažādu veidu hokeja ķiveres drošai un ērtai spēlēšanai gan iesācējiem, gan profesionāļiem.

  • Pasaulē zināmi un populāri zīmoli

Mūsu sortimentā atrodamās ķiveres hokejam ražojuši pasaulē labākie sporta preču zīmoli, kurus zina un novērtē ikviens, kam šis sporta veids ir tuvs. Bauer, CCM, Mission un Warrior hokeja ķiveres izceļas ar vairākām priekšrocībām, tajā skaitā, inovatīvu dizainu, augsta līmeņa komfortu, vieglumu, īpašu drošību, kā arī mūsdienīgu stilu un ļoti labu cenu, kas pieejama tikai pie mums, Hokejapasaule.lv. Sortiments ir ļoti plašs un daudzveidīgs, tādēļ šeit sev piemērotu ķiveri hokejam atradīs ikviens – gan jaunieši, gan pieaugušie.

  • Iegādājieties piemērota izmēra hokeja ķiveri

Ķiveres izvēles procesā izmērs ir īpaši svarīgs faktors, jo šim hokeja ekipējumam ir jābūt pielāgotam tieši Jūsu ķermeņa īpatnībām, proti, hokeja ķivere nedrīkst būt ne par lielu, ne par mazu. Ja plānojat iegādāties ķiveri sev vai savai atvasei, ir nepieciešams precīzi noteikt galvas apkārtmēru, kas attiecīgi arī pateiks priekšā, kura izmēra modelis Jums nepieciešams. Ja gadās, ka Jūsu parametri ir starp diviem izmēriem, drošāk ņemt lielāko.

Ja Jums rodas jautājumi saistībā ar piemērotākā hokeja ķiveres izmēra izvēli, aicinām ar mums sazināties, un mēs palīdzēsim Jums atrast atbilstošāko modeli.

  • Izturīgi materiāli

Sporta preču, tajā skaitā, hokeja ķiveru ražotāji nemitīgi meklē jaunus risinājumus, kā uzlabot hokeja ekipējuma kvalitāti, komfortu un drošību. Hokeja ķiveru materiāli un dizaini tiek testēti un uzlaboti, lai padarītu tās vēl drošākas pret triecieniem un ērtākas lietošanai treniņos un spēlēs. Interneta veikalā Hokejapasaule.lv pieejamās ķiveres hokejam izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem un polsterējuma, kas nodrošina komfortu arī ilgstošas nēsāšanas laikā. Ne mazāk svarīgas ir arī restes ķiveres priekšpusē, kas pasargā seju no triecieniem un vienlaikus nodrošina labu redzamību.

Papildus hokeja ķiverēm, piedāvājam iegādāties arī cita veida hokeja inventāru gan bērniem, gan jauniešiem un pieaugušajiem.