DAIĻSLIDOŠANAS SLIDAS

DAIĻSLIDOŠANAS SLIDAS

DAIĻSLIDOŠANAS SLIDAS
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Daiļslidošanas slidas ir paredzētas tiem, kas vēlas uz ledus veidot, piemēram, dažādus akrobātiskus trikus, lēcienus vai mēģināt nostāties uz pirstgaliem, pateicoties uz asmeņa priekšējā galā novietotajiem zobiņiem.

Paši slidu zābaki var būt no dabīgas ādas vai mākslīgās ādas. Dabīgo ādu pārsvarā izmanto dārgāko daiļslidošanas slidu zābakiem, ko pārsvarā izmanto profesionāli daiļsidotāji. Slidu zābaks no dabīgas ādas būs stingrāks un mazliet neērtāks, bet nodrošainās papildu atbalstu potītēm. Zābaki, kas izgatavoti no mākslīgās ādas, būs ērtāki, bet nodrošinās mazāku atbalstu potītēm. Tomēr mūsdienās daiļslidošanas slidu zābaki arī no māksīgās ādas var nodrošināt tādu pašu aizsardzību, kā dabīgās ādas slidas, kā arī pateicoties mūsdienās izmantotajiem polsterējumiem, slidas kļūst arvien ērtākas.

Daiļslidošanas slidas ir kā apavi, jo labāk Jūs tās kopsiet, jo tās ilgāk Jums kalpos. Svarīgi ir pēc nodarbībām izņemt slidas no somas, un slidām izņemt pēdiņas, lai tās kārtīgi izžūst, noteikti slidas nevajadzetu žāvēt uz radiatoriem, bet ļaut tām izžūt dabiskā veida. Regulāri ir jāseko līdzi slidu asinājumam, lai slidas nebūtu neasas, jo tas var negatīvi ietekmēt gan slidojuma kvalitāti, gan arī stāju uz laukuma.

Būtiska slidu sastāvdaļa ir šņores. Mēs piedāvājam iegādaties gan šņores ar vasku, gan šņores bez vaska, labas šņores būs iespējams stingrāk sašņorēt, kā arī tās būs noturīgākas pret slidu atsiešanos treniņa laikā.

Regulāri sekojiet līdzi, vai šņores nav sākušas plīst, jo saplīsusi šņore var radīt traumu slidošanas laikā. Hokeja Pasaule piedāvā milzīgu daiļslidošanas slidu izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem. Visām vecuma grupām un līmeņiem no pasaulē lielākajiem ražotājiem Bauer, CCM, Jackson ULTIMA.

Izvēlieties ledus sporta un hokeja preces tikai pie officiālā izplatītāja. Mēs garantējam zemākās cenas un jaunākos modeļus!

Ieskaties arī plašajā slidu aksesuāru klāstā, kur plašā sortimentā atradīsi arī daiļslidošanu slidu šņores, asmeņus un slidu somas.