KOKA NŪJAS

KOKA NŪJAS

Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Pēdējos gados būtiski ir mainījušās hokeja nūju ražošanas tehnoloģijas. Ir grūti iedomāties, kādas nūjas būs pieejamas pēc desmit vai divdesmit gadiem. Iespējams tās kļūs vēl vieglākas, vēl izturīgākas un labāk nobalansētas. Vēl pirms 15 gadiem ļoti populāras bija nūjas, kas izgatavotas no koka. Tagad tādas nūjas izmanto retais spēlētājs, ja nu vienīgi ziemā spēlējot hokeju uz piemājas dīķa.

Koka hokeja nūjas ir piemērotas spēlētājiem, kuri izvēlas tradicionālo hokeja nūjas sajūtu. Kaut arī lielākā daļa hokeja spēlētāju uzskata, ka koka hokeja nūjas ir "vecā skola", tomēr daži augsta līmeņa spēlētāji mūsdienās turpina izmantot koka hokeja nūjas. Hokeja jaunpienācēji hokeja nūjas no koka iegādājas, jo tās ir krietne lētākas par kompozīt nūjām. Hokeja nūja, kas izgatavota no koka, ir lieliska izvēle jaunākiem spēlētājiem, kā arī hokeja jaunpienācējiem, kas vēl nezina, ko tieši meklē.

Hokeja nūju izvēle Hokeja Pasaule ir plašakā Baltijā un arī viena no lielākajām Eiropā. Hokeja Pasaule piedāvā milzīgu hokeja nūju izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem. Visām vecumiem un spēlētāja spēles līmeņiem no pasauē lielākajiem hokeja inventāra ražotājiem Bauer, Warrior, CCM, Easton, Reebok.

Izvēlieties hokeja preces tikai pie officiālā izplatītāja. Mēs garantējam zemākās cenas un jaunākos modeļus!

Mēs iesakām apskatīt arī mūsu hokeja nūju aksesuāru klāstu. Plaša hokeja nūju uzgaļu izvēle. Liela izmēru un krāsojumu izolācijas lentas. Kā arī dažādu veidu hokeja nūju vaski, kas aizsargās hokeja nūjas lāpstiņu pret mitrumu, lai saglabātu ripas kontroles.