Cimdi Bērniem

Cimdi Bērniem

Notīrīt
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Roku aizsardzībai ir jāpievērš liela uzmanība, īpaši izvēloties hokeja inventāru bērnam. Pērkot hokeja inventāru ir viegli apjukt lielajā dažādu zīmolu un modeļu klāstā, un var rasties grūti izlemt, kurus hokeja cimdus izvēlēties. Lai Jūs varētu viegli orientēties hokeja cimdus piedāvājumā, piedāvājam dažus vienkāršus norādījumus.

Izvēloties hokeja cimdus, ir jāņem vērā, ka hokejs ir spēka spēle un sitieni ar hokeja nūju pa pirkstiem nav retums. Pirkstu traumas var būt ļoti nepatīkamas, tāpēc hokeja cimdi bērnam vai pusaudzim ir tā lieta, uz kuru noteikti nevajadzētu pārlieku taupīt.

Jauniešu un bērnu hokeja cimdu izmēru izvēle:

Hokeja cimdi bērniem vecumā 3 - 9 gadi izmēri ir 7'', 8'', 9''.

Hokeja cimdi jauniešiem vecumā 8 – 14 gadi izmēri ir 10'', 11'', 12''.

Neaizmirstiet arī par hokeja cimdu higiēnu! Lai iztīrītu cimdus no nepatīkamām smakām un kaitīgām baktērijām, mazgājiet tos veļas mašīnā vismaz reiz mēnesī. Ļaujiet tiem izžūt dabīgā veidā, neliekot cimdus uz radiatoriem.

Hokeja Pasaule piedāvā plašu hokeja cimdu izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem. Visa vecuma un spēlētāja spēles līmeņiem no pasaulē lielākajiem hokeja inventāra ražotājiem: Bauer, Warrior, CCM, Easton, Reebok.

Mēs iesakām arī apskatīt hokeja aizsardzības ekipējumu, piemēram, elkoņsargus, plecsargus un kājsargus hokeja spēlētājiem visām vecuma grupām un prasmju līmeņiem.