Nūjas Pieaugušajiem

Nūjas Pieaugušajiem

Notīrīt
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Hokeja nūja ir pati svarīgakā spēlētāja ekipējuma sastāvdaļa, bez kuras jebkurš hokeja veids - ledus, bumbiņhokejs, inline vai roller hokejs – nav iespējams. Pēdējo 30 gadu laika hokeja nūjas ir ļoti mainījušās. Nevar salīdzināt agrāko laiku monolītās koka nūjas, kas bija ļoti smagas un neparocīgas, ar mūsdienu ultra vieglajām nūjām, kas izgatavotas no karbona (oglekļa šķiedras) un apstrādātas pēc jaunākajām tehnoloģijām. Tāpat pirms vairākiem gadiem bija populāri lietot maksimālas cietības nūjas, taču tagad lielākā daļa profesionālo spelētāju dod priekšroku nūjām ar mazāku cietību, kas spēlējot dod lielāku ripas katapultas efektu, un metiens ar mazāku piepūli sanāk specīgāks.

Pārāk cieta nūja, ja jums nav vēl atstrādāta metiena tehnika, spēlējot hokeju var radīt mikro traumas. Pareizāk būtu izvēlēties tādas cietības nūju, lai nūja darbotos kā papildus amortizators un vienlaikus arī ripas katapulta, kas palīdzētu jums vieglāk uzmest ripu. Izvēloties nūju bērnam vai pusaudzim, īpaša uzmanība jāpievērš nūjas garumam un cietībai.

Pēdējos gados būtiski ir mainījušās hokeja nūju ražošanas tehnoloģijas. Ir grūti iedomāties, kādas nūjas būs pieejamas pēc desmit vai divdesmit gadiem. Iespējams tās kļūs vēl vieglākas, vēl izturīgākas un labāk nobalansētas. Vēl pirms 15 gadiem ļoti populāras bija nūjas, kas izgatavotas no koka. Tagad tādas nūjas izmanto retais spēlētājs, ja nu vienīgi ziemā spēlējot hokeju uz piemājas dīķa. Mūsdienās 95% no tirgū pieejamajām hekoja nūjām ir ražotas izmantojot kompozīta materiālus, lai iegūtu vieglākas, kas maksā dārgāk, vai arī smagākas, kas maksā lētāk, hokeja nūjas. Profesionālajiem spēlētājiem paredzētajām nūjām karbons veido pat 98 % no nūjas materiāla sastāva. Savukārt iesācējiem paredzēto nūju ražošanā pārsvarā izmanto stikla šķiedru, kas ir lētāka, bet arī smagāka. Arī hokeja nūju lāpstiņu “pildījums” katram ražotājam mēdz atšķirties, bet kopumā visi ražotāji izmanto speciālas putas, kas tiek pildītas, izmantojot dažādas uzpildīšanas metodes.

Izmērs un hokeja nūjas garums atkarīgs pilnīgi individuāli no katra spēlētāja auguma. Hokeja nūjas ir apmēram no 70cm līdz 95cm garas; izvēloties atbilstošu nūju, tas ļoti var ietekmēt spēles gaitu. Ja nūja ir pārāk gara, jūs nespēsiet nokontrolēt ripu un pie lielāka sitiena nūjas lāpstiņa var salūzt. Ja nūja ir pārāk īsa, lielāko daļu jūs slidosiet ar saliektu muguru, kas ilgtermiņā varētu izraisīt muguras problēmas.

Hokeja nūju izvēle Hokeja Pasaule ir plašakā Baltijā un arī viena no lielākajām Eiropā. Hokeja Pasaule piedāvā milzīgu hokeja nūju izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem. Visiem vecumiem un spēlētāja spēles līmeņiem, no pasauē lielākajiem hokeja inventāra ražotājiem Bauer, Warrior, CCM, Easton, Reebok.

Izvēlieties hokeja preces tikai pie officiālā izplatītāja. Mēs garantējam zemākās cenas un jaunākos modeļus!

Mēs iesakām apskatīt arī mūsu hokeja nūju aksesuāru klāstu. Plaša hokeja nūju uzgaļu izvēle. Liela izmēru izvēle, dažādu krāsojumu izolācijas lentas. Dažādu veidu hokeja nūju vaski, kas aizsargās hokeja nūjas lāpstiņu pret mitrumu, lai saglabātu ripas kontroles.