Cimdi Pieaugušajiem

Cimdi Pieaugušajiem

Filtrs
Noņemt visu
Apstiprināt
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā

Roku aizsardzība ir būtisks aspekts hokeja spēlētāja drošībai un labsajūtai. Izvēloties pieaugušo cimdus, var rasties grūtības izlemt, kādus hokeja cimdu izvēlēties. Būtiski ir izvēlēties spēles līmenim, spēlētāja izmēram un tajā pašā laikā arī finansiālām iespējām atbilstošus cimdus.

Hokeja Pasaule piedāvā milzīgu hokeja cimdu izvēli pieaugušajiem visu līmeņu spēlētājiem no pasaulē lielākajiem aizsardzības inventāra ražotājiem: Bauer, CCM, Warrior, Easton, Reebok.

Izvēloties cimdus, jāņem vērā, ka hokejs tomēr ir spēka spēle un sitieni ar hokeja nūju pa rokām nav retums. Nevienam nav noslēpums, ka traumēts nags vai ievainota rokas locītava ir ļoti nepatīkamas traumas, kas ietekmēr turpmāko spēles kvalitāti, tāpēc arī piaugušajiem spēlētājiem, hokeja cimdi ir būtiska aizsardzības inventāra sastāvdaļa, uz ko nevajadzētu mēģināt ietaupīt.

Hokeja cimdi pieaugušajiem spēlētājiem no 14 līdz 15 gadiem un uz augšu piemērotie izmēri ir 13'', 14'', 15''.

Lai no hokeja cimdiem iztīrītu nepatīkamo aromātu un kaitīgās baktērijas, cimdus droši mazgājiet veļas mašīnā vismaz reiz mēnesī. Ļaujiet tiem izžūt dabīgā veidā, neliekot cimdus uz radiatoriem.

Iesakam apskatīt arī citu hokeja aizsardzības ekipējumu – kājsargus, plecsargus un elkoņsargus.

Filtrs
Iepirkties pēc
Filtrs: