CIMDI

CIMDI

CIMDI
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Roku aizsardzībai hokejā noteikti jāpievērš liela uzmanība. Iegādājoties hokeja inventāru kā bērnam, tā pieaugušajam, ir viegli apjukt lielajā, dažādu marku un modeļu klāstā, un var rasties grūti izlemt, tieši kādus hokeja cimdus izvēlēties.

Lai Jūs varētu viegli orintēties hokeja cimdu piedāvājumā, piedāvājam dažus vienkāršus norādījumus, kas palīdzēs Jums veikt pārdomātu hokeja cimdu pirkumu.

Izvēloties cimdus, vajadzētu ņemt vērā, ka hokejs tomēr ir spēka spēles sporta veids un sitieni ar hokeja nūju pa pirkstiem nav retums. Nevienam nav noslēpums, ka traumēts pirksts, pirksta locītava ir ļoti nepatīkama sajūta, kas turpmāk Jums liks spelēt piesardzīgāk.

Hokeja cimdi ir ieta, uz kuru noteikti nevajadzētu pārlieku taupīt līdzekļus, jo veiksmīgai spēlei noteikti palīdzēs apziņa, ka Jūsu rokas ir droši aizsargātas.

Hokeja spēlētāju cimdu izmēri:

Izvēloties un mērot hokeja cimdus, svarīgi pievērst uzmanību, lai pirkstu gali neatdurtos pret cimdu. Ja tā ir, tas nozīmē, ka cimdi Jums ir par mazu. Tomēr jāskatās arī, lai cimdi nebūtu par lielu.

Lai uzinātu, kāda izmēra cimdus būtu jāmeklē, jāievēro vecuma grupu un izmēru sadalījums.

Bērnu cimdi vecumā 3 – 9 gadi izmēri ir 7'', 8'', 9''.

Jauniešu cimdi vecumā 8 – 14 gadi izmēri ir 10'', 11'', 12''.

Pieaugušo cimdi vecumā sākot no 14 līdz 15 gadiem un uz augšu izmēri ir 13'', 14'', 15''.

Neaizmirstiet arī par cimdu higiēnu! Lai iztīrītu cimdus no nepatīkamām smakām un kaitīgām baktērijām, droši mazgājiet tos veļas mašīnā vismaz reiz mēnesī. Ļaujiet tiem izžūt dabīgā veidā, neliekot cimdus uz radiatoriem.

Hokeja Pasaule piedāvā plašāko hokeja cimdu izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem. Visa vecuma un līmeņu spēlētājiem no pasauē lielākajiem hokeja inventāra ražotājiem Bauer, Warrior, CCM, Easton, Reebok.

Izvēlieties hokeja preces tikai pie oficiālā izplatītāja. Mēs garantējam zemākās cenas un jaunākos modeļus!

Mēs iesakām apskatīt arī mūsu hokeja aizsardzības ekipējumu, piemēram, hokeja bikses, plecsargus un kājsargus, kā arī hokeja apģērbu un hokeja piederumus hokeja spēlētājiem visām vecuma grupām un prasmju līmeņiem.