INLINE

INLINE

INLINE
Notīrīt
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Skrituļslidas ir mūsdienās iecienīts un plaši izmantots aktīvās atpūtas inventārs, ko izvēlas gan bērni un jaunieši, gan arī pieaugušie. Lai gūtu labākus rezultātus, svarīgi ne tikai ieguldīt laiku un pūles treniņos, bet arī izvēlēties piemērotu skrituļslidu modeli. Ja vēlaties tās iegādāties, lai sāktu apgūt skrituļošanu vai turpinātu to darīt, skrituļslidu veikals Hokejapasaule.lv piedāvā Jums plašu un daudzveidīgu modeļu klāstu visu vecumu un sagatavotības līmeņu skrituļotājiem. Pie mums atradīsiet skrituļslidas no pasaulē zināmiem un uzticamiem zīmoliem – Bauer, CCM un Mission.

Kā izvēlēties atbilstošas skrituļslidas?

• Lietotājs un izmantošanas mērķis. Pirms iegādājaties skrituļslidas, vajadzētu padomāt par to, kurš un kā tās izmantos, jo šie aspekti noteiks to, kurš modelis Jums būs piemērotākais.

Piemēram, bērnu skrituļslidas nereti aprīkotas ar regulējamu izmēru, lai tās varētu lietot vairāku sezonu garumā. Vēlams, lai tām būtu vairāku veidu stiprinājumi papildu drošībai.

Fitnesa jeb brīvā laika skrituļslidas bieži izmanto iesācēji un tie, kas ar skrituļošanu nodarbojas hobija līmenī. Skrituļslidas ir stabilas, ērtas, vieglas, aprīkotas ar vidēja diametra riteņiem līdz 90 mm.

Ekstrēmās/agresīvās braukšanas jeb inline skrituļslidas ir krietni izturīgākas un īpaši pielāgotas dažādu triku veikšanai. Šiem modeļiem ir neliela diametra riteņi līdz 60 mm, no kuriem vidējie divi ir samazināti. Ciets un izturīgs zābaks pasargā no traumām. Hokeja skrituļslidas pēc izskata un funkcijām līdzinās hokeja slidām, taču asmens vietā ir vidēja diametra riteņi līdz 70 mm. Skrituļslidas veidotas, lai nodrošinātu vienkāršu manevrēšanu un ātru pārvietošanos.

• Izmērs. Izvēloties skrituļslidas bērniem, jauniešiem vai pieaugušajiem, uzmanība jāpievērš to izmēram. Rūpīgi izpētiet izmēru tabulu pie katra no modeļiem, jo dažādiem ražotājiem standarta lielumi var atšķirties. Līdzīgi, kā slidām, arī skrituļslidām atšķiras platumi. Standarta platumu apzīmē ar D, visšaurākās ir C slidas savukārt platākās – EE. Pirms iegādājaties skrituļslidas, veiciet precīzus mērījumus, kas palīdzēs noskaidrot, kāds slidu izmērs Jums nepieciešams.

• Cena. Interneta veikalā Hokejapasaule.lv varat iegādāties skrituļslidas plašā cenu diapazonā, sākot no 69 eiro, līdz pat 499 eiro. Ja vēlaties ar skrituļslidošanu nodarboties brīvajā laikā, hobija līmenī, derēs arī lētas skrituļslidas, taču jāņem vērā, ka tās nebūs tik izturīgas un ilgi kalpojošas kā dārgākie modeļi. Savukārt, ja vēlaties ar skrituļošanu nodarboties profesionālā līmenī ieteicams izvēlēties kvalitatīvāku skrituļslidu pāri, kas maksā vismaz dažus simtus eiro.

• Rāmja kvalitāte. Skrituļslidu rāmjiem var būt atšķirīgi garumi, kā arī tos izgatavo no dažādiem materiāliem, tajā skaitā, alumīnija sakausējumiem. Jo īsāks būs skrituļslidu rāmis, jo vieglāk ar tām būs manevrēt savukārt garāks rāmis rūpēsies par stabilu pārvietošanos un būs piemērots garākiem braucieniem.

• Riteņu cietība. Izvēli ietekmē tas, kā, kur un kas lietos skrituļslidas. Jo mīkstāki riteņi, jo augstāks būs komforta līmenis skrituļošanas laikā, bet ar cietākiem riteņiem varēsiet uzņemt lielāku ātrumu.