HOKEJA NŪJAS

HOKEJA NŪJAS

Notīrīt
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter

Hokeja spēlētāja nūja ir pati svarīgakā ekipējuma sastāvdaļa, bez kuras neviens hokeja veids – ledus, inline, bumbiņhokejs vai roller hokejs – nav iespējams.

Mazliet no hokeja nūju vēstures:

Pēdējo 30 gadu laikā hokeja nūjas ir ļoti mainījušās. Nevar salīdzināt agrāko laiku monolītās koka nūjas, kas bija ļoti smagas un neparocīgas ar mūsdienu ultra vieglajām nūjām, kas izgatavotas no karbona (oglekļa šķiedras) un apstrādātas pēc jaunākajām tehnoloģijām.

Tāpat pirms vairākiem gadiem bija populāri lietot maksimālas cietības nūjas, bet tagad lielākā daļa profesionālo spelētāju dod priekšroku nūjām ar mazāku cietību, kas spēlējot dod lielāku ripas katapultas efektu un metiens ar mazāku piepūli sanāk specīgāks.

Atrast īsto hokeja nūju:

Hokejistam ir milzīgs gandarījums, kad beidzot atrasta īstā hokeja nūja. Tam bieži ir nepieciešami vairāki gadi un lieli finanšu ieguldījumi, mainot vienu nūjas modeli uz citu. Daudzi hokeja spēlētāji, kas ar hokeju nodarbojas profesionālā līmenī, ļoti nelabprāt maina savu pierasto nūjas modeli pret kāda cita ražotāja izgatavoto hokeja nūju – pat, ja viņam par to tiek piedāvāts izdevīgs reklāmas līgums.

Katra ražotāja izgatavotā hokeja nūja ir unikāla. Citi ražotāji nespēj tās atdarināt un kopēt, jo katram tomēr ir sava nūjas specifika – cietība, līdzsvars, nūjas svars utt.

Pateicoties mūsu Hokeja Pasaule plašajam piedāvājumam, Jūs noteikti atradīsiet savu īsto hokeja nūju atbilstoši savām vēlmēm un maka biezumam.

  1. Nūjas cietība / Flex

Ja Jums nav vēl atstrādāta metiena tehnika, pārāk cieta nūja var radīt mikro traumas. Tāpēc īpašu uzmanību nūjas cietībai, kā arī garumam, jāpievērš, izvēloties nūju bērnam vai pusaudzim.

Pareizāk būtu izvēlēties tādas cietības nūju, lai nūja darbotos kā papildus amortizators un vienlaikus arī ripas katapulta, kas palīdzētu jums vieglāk uzmest ripu.

  1. Nūjas garums

Izmērs un hokeja nūjas garums atkarīgs pilnīgi individuāli no katra spēlētāja auguma. Hokeja nūjas ir apmēram no 70 cm līdz 95 cm garas un atbilstošas hokeja nūjas izvēle var ietekmēt spēles gaitu. Ja nūja ir pārāk gara,Jūs nespēsiet nokontrolēt ripu, un pie lielāka sitiena nūjas lāpstiņa var salūzt. Ja nūja ir pārāk īsa, lielāko daļu jūs slidosiet ar saliektu muguru, kas varētu izraisīt ilgstošas muguras problēmas.

  1. Nūjas konstrukcija

Pēdējos gados būtiski ir mainījušās hokeja nūju ražošanas tehnoloģijas. Ir grūti iedomāties, kādas nūjas būs pieejamas pēc desmit vai divdesmit gadiem. Iespējams tās kļūs vēl vieglākas, vēl izturīgākas un labāk nobalansētas. Vēl pirms 15 gadiem ļoti populāras bija nūjas, kas izgatavotas no koka. Tagad tādas nūjas izmanto retais spēlētājs, ja nu vienīgi ziemā spēlējot hokeju uz piemājas dīķa. Mūsdienās 95% no tirgū pieejamajām hekoja nūjām ir ražotas izmantojot kompozīta materiālus, lai iegūtu vieglākas, un attiecīgi dārgākas, vai arī smagākas, un tāpēc lētākās, hokeja nūjas. Profesionālajiem spēlētājiem paredzētajām nūjām karbons veido pat 98 % no nūjas materiāla sastāva. Savukārt iesācējiem paredzēto nūju ražošanā pārsvarā izmanto stikla šķiedru, kas ir lētāka, bet arī smagāka. Arī hokeja nūju lāpstiņu “pildījums” katram ražotājam mēdz atšķirties, bet kopumā visi ražotāji izmanto speciālas putas, kas tiek pildītas, izmantojot dažādas uzpildīšanas metodes.

Hokeja nūju izvēle Hokeja Pasaulē ir plašakā Baltijā un arī viena no lielākajām Eiropā. Hokeja Pasaule piedāvā milzīgu hokeja nūju izvēli gan pieaugušajiem, gan bērniem, visiem vecumiem un spēlētāja spēles līmeņiem no pasauē lielākajiem hokeja inventāra ražotājiem Bauer, Warrior, CCM, Easton, Reebok.

Izvēlieties hokeja preces tikai pie oficiālā izplatītāja. Mēs garantējam zemākās cenas un jaunākos modeļus!

Mēs iesakām apskatīt arī mūsu hokeja nūju aksesuāru klāstu. Plaša hokeja nūju uzgaļu izvēle, dažādu izmēru un krāsojumu izolācijas lentas, kā arī dažādu veidu hokeja nūju vaski, kas aizsargās hokeja nūjas lāpstiņu pret mitrumu.