Slidu serviss

Esiet sveicināti modernākajā slidu servisā Latvijā. 


Slidu Asināšana

Pakalpojums Cena
Asināšana (standarta un trapeces) 5€
Slidzābaku formēšana (standarta un individuāla) 5€
Kniedēšana 1€ metāla kniede / 2€ kapara kniede
Asmeņu turētāju maiņa 15€
Asmeņu taisnošana 2€

Darba laiks

Pirmdiena Slēgts
Otrdiena 11:00 - 19:00
Trešdiena 11:00 - 19:00
Ceturtdiena 11:00 - 19:00
Piektdiena 11:00 - 19:00
sestdiena 11:00 - 17:00
Svētdiena Slēgts

Kur mēs atrodamies?

Adrese: Brīvības iela 180A, Rīga

Telefons: +371 67295971

ASINĀŠANAS VEIDI

SLIDU ASINĀŠANA UN ASINĀŠANAS PIEDERUMI

Lai slidošana uz ledus būtu ne tikai ērta, bet arī droša, slidu asmeņiem ir jābūt perfekti sagatavotiem, proti, atbilstoši uzasinātiem. Slidu asināšana ir atbildīgs un nopietns uzdevums, kurš jāuztic profesionāļiem, kas zina, kāda veida instrumentus un aprīkojumu izmantot, lai sasniegtu labāko rezultātu. Viens no svarīgiem slidu asināšanas piederumiem ir asināmās ripas, kuras plašā sortimentā varat iegādāties interneta veikalā Hokejapasaule.lv. Ir daži svarīgi aspekti, kas būtu jāņem vērā par slidu asināšanu.

Slidu asmeņiem ir dažādi veidi, un katrs no tiem var būt atšķirīgā kvalitātē. Tieši tādēļ ir svarīgi izmantot kvalitatīvus slidu asināšanas piederumus, tajā skaitā, ripas, lai iegūtu tieši tāda asuma slidas, kādas atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Jo smalkāka būs ripa slidu asināšanai, jo mirdzošāks būs rezultāts, turpretī raupjāka ripa ļaus izveidot ļoti asu slidas asmeni, kas nodrošina lielu ātrumu un efektivitāti slidošanas laikā.

Slidu asināšanu būtu ieteicams veikt uzreiz pēc tam, kad tās iegādātas, jo vairumā gadījumu veikalos tiek pārdotas neuzasinātas hokeja slidas. Ir tikai daži gadījumi, kad ražotāji nodrošina pircējiem iespēju nopirkt jau asinātu slidu pāri. Slidu asināšanas pakalpojumus mūsdienās sniedz gan atsevišķi meistari, gan arī šo pakalpojumu var izmantot daudzās sporta hallēs un slidotavās. Slidošana nav ieteicama ar slidām, kas nav uzasinātas, jo izmantošana šādā stāvoklī tās var sabojāt.

Tiem, kas ar slidošanu vēl tikai sāk nodarboties, kā arī slido hobija līmenī, nav ieteicams lietot ļoti asas slidas, jo uz tām būs grūti nostāvēt un saglabāt līdzsvaru. Tajā pašā laikā asākas slidas ļaus vieglāk noturēties līkumos un veiklāk manevrēt asos leņķos.

Slidu asināšanas biežumu ietekmē vairāki faktori, tajā skaitā, slidu lietošana, kā arī virsma, uz kuras tās tiek izmantotas visbiežāk. Biežāka asināšana parasti nepieciešama tiem, kas mēdz slidot uz ūdenstilpnēm un neprofesionālajos ledus laukumos.

Lai izvēlētos atbilstošus slidu asināšanas piederumus, šajā gadījumā – asināšanas ripas, jāņem vērā ne tikai ražotājs (piemēram, Blademaster, Howies, Prosharp, SSM), bet arī to krāsa, modelis un izmērs (10 – 32 mm).