CCM

CCM Ribcor 68K Junior Hokeja Slidas

SKU
SKT3499318
Nav noliktavā
Vecums
Junior
Zīmols
CCM
Līnija
Ribcor

Apraksts

Izmantojot jaunākos biomehānikas pētījumus un atsauksmes no iespaidīgā profesionāļu saraksta, CCM ir pilnībā pārveidojis Ribcor līniju. Ar jaunām konstrukcijas īpašībām un uzlabotu dizainu CCM Ribcor 68K slidas ir patiesi novatorisks piedāvājums spēlētājiem, kuri vēlas gūt maksimālu labumu no katra soļa.

3D noturīga zābaka (slidas) materiāls ar izliekumu uz priekšu un sānu stabilitātes dizainu, kura mērķis ir maksimāli palielināt slidotāja soli.

Šīs slidas kodolā ir FLEXFRAME™ tehnoloģija, izgatavots stingrs kompozītmateriāls zolē, kas lieliski pieguļ papēdim, kā arī nodrošina noturību un elastību, lai maksimizētu enerģijas pārnesi slidojuma laikā.

TOTALDRI Liner ar Durazone nodiluma aizsardzību piedāvā augstas veiktspējas mitrumu izvadošu materiālu, kas saglabā kājas sausas un slidas vieglas.

Smooth Contour Pro komfort pad (spilventiņš) ap zābaka malu nodrošina pēdu un potīšu komfortu. Vairāku blīvumu simetrisks foam comfort pad (putu komforta spilventiņš) ap pēdu, lai nodrošinātu pielāgotu piegulšanu un papildu komfortu.

7 mm filca mēlīte ar reljefu aizsardzību nodrošina palielinātu komfortu un aizsardzību.

Pastiprināta kompozītmateriāla zole nodrošina stingru profilu, kas palīdz radīt enerģijas pārnesi.

CCM Anatomical pēda nodrošina lielisku( lielāku) atbalstu un komfortu.

Speedblade 4.0 turētājs piedāvā pārbaudītu izturību ar palielinātu uzbrukuma leņķi, lai nodrošinātu lieliskus soļus un stingrāku slīdējumu.

Speedblade Nerūsējošā tērauda asmens piedāvā ilgstošu malu un ilgtermiņa veiktspēju.

Nesen apskatītie

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi