Hokeja Pasaule

Hokeja Pasaule

Hokeja Pasaule
Iepirkties pēc
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter (2)
Lapa
Iestatīt dilstošā secībā
Filter (2)

Lai kļūtu par profesionāli kādā sporta veidā, ir jāsper pirmais solis. Neatlaidīga, aktīva un mērķtiecīga trenēšanās agrāk vai vēlāk var nest gaidīto rezultātu, taču, lai sasniegtu to, ko vēlaties, nepieciešams arī atbilstošs sporta inventārs. Veikalā Hokeja pasaule mēs esam apvienojuši visu to, kas nepieciešams, lai kļūtu par izcilu hokejistu un sasniegtu arvien augstākas virsotnes.

Sporta veikala Hokeja pasaule piedāvājumā pieejams kvalitatīvs hokeja inventārs un citas sporta preces:

• Slidas. Mūsu sortimentā atradīsiet hokeja slidas pieaugušajiem un bērniem, daiļslidošanas slidas sievietēm un meitenēm, kā arī dažādus slidu piederumus, tajā skaitā, šņores, zeķes, slidu uzlikas, asmeņi un citi aksesuāri.

• Nūjas. Piedāvājam kvalitatīvas un izturīgas hokeja preces, tajā skaitā, hokeja nūjas pieaugušajiem un bērniem, koka nūjas maziem un lieliem spēlētājiem, kā arī dažādus nūju piederumus – izolentas, nūju uzgaļus, kāta pagarinātājus, lāpstiņas, nūju vasku, ripas un bumbas. Piedāvājam izgatavot arī specpasūtījuma nūjas pēc spēlētāja specifikācijas, un ar Jūsu vārdu uz tās.

• Aizsardzības hokeja ekipējums – mūsu plašajā un daudzveidīgajā sortimentā pieejami aizsargi pieaugušajiem un bērniem, tajā skaitā, plecsargi, elkoņsargi, kājsargi, bikses, cimdi, ķiveres, spenzūras un citi piederumi, piemēram, kakla un zobu sargi.

• Somas – ērtai hokeja ekipējuma pārnēsāšanai piedāvājam iegādāties dažādas somas – hokeja somas ar un bez riteņiem, kā arī vārtsargu un piederumu somas, kuras viegli paņemt līdzi ikdienā, dodoties uz treniņu. • Apģērbs –īstiem sporta faniem nepieciešams atbilstošs apģērbs. Hokeja pasaule piedāvā iegādāties: vasaras apģērbu – naģenes, keponus, džemperus, jakas, kreklus un šortus; ziemas apģērbu – cepures, jakas, treniņtērpus, bikses, kā arī apģērba piederumus – apavus, čības, zeķes un aksesuārus.

• Piederumi –lai treniņi un spēles būtu veiksmīgas, nepieciešami atbilstoši piederumi, kurus varat iegādāties pie mums – treniņkrekli un getras, hokeja ekipējums treniņiem, termoveļa, tiesnešu apģērbs un aizsargi, asināšanas piederumi un dažādi citi aksesuāri.

• Vārtsargiem – sporta veikals Hokeja pasaule padomājis arī par vārtsargu sagatavošanu treniņiem un spēlēm, piedāvājot: vārtsargu slidas, kājsargus, ķērājus, atsitējus, ķiveres, plecsargus, bikses, dažādus piederumus un vārtsargu nūjas.

• Inline hokeja preces – piedāvājam skrituļslidas bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, Inline aizsardzības apģērbu, skrituļslidu piederumus – riteņus, gultņus, šasijas un ripas.

Mūsu sporta veikalā pieejamas hokeja preces un sporta inventārs no pasaulē atzītiem un uzticamiem zīmoliem, tajā skaitā, Bauer, CCM, Blademaster, Jackson, Reebok, Howies, Warrior un daudziem citiem.

Veikala piedāvājumu esam veidojuši, domājot par to, lai sev piemērotu ekipējumu un piederumus atrastu gan iesācēji, gan profesionāli hokejisti un arī sporta fani, jo, kas gan mēs būtu bez lieliskajiem, skaļajiem un enerģiskajiem līdzjutējiem!

Ja nezināt, kā izvēlēties savām vajadzībām atbilstošu sporta inventāru, sazinieties mūsu zinošajiem un atsaucīgajiem ekspertiem, kas palīdzēs atrast to, kas Jums nepieciešams.