Hokeja Pasaule "RĪGA"

STORE DETAILS
STORE HOURS

Monday:

Tuesday:

Wednesday:

Thursday:

Friday:

Saturday:

Sunday:

Closed:

Special Date

  ABOUT
  1 / 3

  Hokeja Pasaule RĪGA savas līdz šim visplašākās telpas pircējiem atklāja 2019. gada 20. februārī. Veikals ir ceļojis un audzis no Daugavas stadiona (kas tika slēgts līdz ar Daugavas stadiona rekonstrukciju) līdz Sapņu Fabrikai (ko arī nācās slēgt, jo telpas tika nodotas muzeja īpašumā) un nu ir nonācis līdz Brīvības ielai. 

  HP Rīga ir Skandināvu tipa hokeja veikals “viss vienuviet” ar teju 500 m2 lielu tirdzniecības un noliktavas platību, kas garantē, ka šeit Jūs atradīsiet visu nepieciešamo gan hokeja spēlētājiem, gan vārtsargiem, gan Inline hokejistiem un pat priekš daiļslidošanas. Tāpat te ir atrodams ļoti plašs aksesuāru, bumbu, ripu, dažāda izmēra hokeja vārtu un Hockey Revolution hokeja trenažieru klāsts.

  Rīgas veikalu ir iemīlējuši gan profesionāļi, gan amatieri un hokeja entuziasti, kuri ļoti novērtē plašo slidu un nūju izvēli, kā arī ar īpaši atvēlētu zonu vārtsargu ekipējumam. Jau kopš veikala atrašanās Sapņu Fabrikā, tas ir bijis vēsturiski pirmais Hokeja Pasaules veikals ārpus ledus halles un ir izrādījies īsts veiksmes stāsts. Tādi piegādātāji kā Bauer un CCM gan toreiz Fabrikas, gan Rīgas veikalu pasniedz kā etalonu citiem Eiropas inventara izplatītajiem. Vērts pieminēt, ka uz šo veikalu brauc klienti no tuvām un tālām vietām, to skaitā Lietuvas, Igaunijas un citām Eiropas valstīm.

  Pieejamie ražotāji: Bauer, CCM, Hockey Revolution, Warrior, Blue Sports, Vaughn, Brians, GreenBiscuit, Blackroll, Bauerfeind, Balansa Dēlis, Hejduk u.c.