CCM SUPER TACKS X Senior Hokeja Ķivere

€338,00
Ir noliktavā
Tikai %1 palikuši
SKU
HHTHTSPTX

CCM Super Tacks X Hokeja Ķivere ar NEST Tech ir nākamais attīstības līmenis hokeja ķiveru tehnoloģijā, radīta aizsardzībai kritiskās spēles epizodēs un vislabākajam sniegumam.

NEST (Next Evolution Sense Technology) Tech: digitāli drukāta režģa struktūras odere, kas piedāvā izcilu gaisa caurlaidību, komfortu un elites aizsardzību.
Maksimālā gaisa plūsma palīdz regulēt galvas temperatūru, lai izvairītos no pārkaršanas uz ledus vai salšanas uz soliņa. Šis jaunais gaisa caurlaidības līmenis nozīmē, ka jūs varat uzturēt nemainīgu enerģijas līmeni un pieņemt labākus lēmumus uz ledus.

Fotoattēlos režģis izskatās kā stingra struktūra, kas līdzīga šūnai, bet patiesībā tas ir mīksts, porains materiāls ar vairāk nekā 130 000 atsevišķiem pavedieniem. Datorā izveidotā struktūra ļauj kontrolēt pavedienu amortizācijas un izkliedes efektus, lai pēc iespējas drošāk absorbētu dažādus triecienus. Tāpat tā īpašā oderes struktūra rūpējas, lai ķivere derētu jebkurai galvas formai un sniegtu maksimālu komfortu.

Papildus režģa sistēmai, CCM izmanto D3O Smart materiālu, lai palīdzētu sadalīt trieciena enerģiju. D3O ir pārbaudīts un jau zināms materiāls, kas nodrošina trieciena slāpēšanu būtiskākajās ķiveres vietās.

CCM bezrīku regulēšanas sistēma ļauj ērti manipulēt ar ķiveres izmēriem, lai tā vislabāk piekļautos jūsu galvai. Šai viegli lietojamajai sānu regulēšanai no priekšpuses uz aizmuguri ir plašāks izmēru diapazons, lai ķivere būtu ērtāk pielāgojama.

Small: 52.5 cm - 57.0 cm
Medium: 55.5 cm - 60.0 cm
Large: 58.5 cm - 63.0 cm

Līmenis     
Elite

Ārējais Materiāls
Pastiprināts 'Side Impact Frame'

Pielāgošana Pakausī
Nav

Bezrīku Pielāgošana
Jā, regulēšana no priekšas uz aizmuguri

Iekšējās Putas
Nest Tech režģu sistēma
D3O Smart materiāls

Odere
Nest Tech Odere

Sertifikāti
CSA, HECC, CE

Izmēri 
S, M, L

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:CCM SUPER TACKS X Senior Hokeja Ķivere